netusers netusers
přihlásit

Zvolte prosím typ účtu, který si přejete vytvořit

Standardní účet informace o typu účtu
Tento typ účtu zvolte pokud jste ochotni vyplnit několik základních informací o sobě pro zařazení do databáze. Zároveň vás řádné vytvoření tohoto účtu opravňuje k možnosti účasti na pravidelných soutěžích, anketách, dárkových kuponech a dalších akcí, na jejichž konání upozorňujeme emailem. Na váš email mohou být zasílány marketingové akce a můžete čerpat výhody z bonus programu. Funkčnost vaší emailové schránky bude ověřena a účet aktivován ihned po vašem potvrzení zaslaného odkazu.
Účet vás nic nebude stát a navíc sbíráte bonusy ve formě grošů a můžete při pořádání marketingových akcích vyhrát hodnotné ceny.
Prémiový účet informace o typu účtu
Prémiový účet je určen uživatelům, kteří nechtějí sdělovat žádné informace o sobě. Na tento typ účtu nebudou zasílány žádné zprávy emailem. K vytvoření registrace stačí zvolit přihlašovací jméno a heslo a potvrdit textovkou ze svého mobilu. Mimo přihlašovacích údajů nebudou požadovány žádné informace o uživateli. Pouze majitelé tohoto účtu se mohou zapojovat do některých speciálnách akcí a funkcionality jsou rozšířené a komfortnější
Za malý poplatek získáte téměř úplnou anonymitu bez jakékoliv emailové komunikace a navíc tímto účtem podpoříte své oblíbené překladatele na Titulky.com.
Dočasný účet informace o typu účtu
Tento účet je určen pro uživatele, kteří potřebují provést jednorázovou akci na webu, kde je vyžadována registrace. Na tento druh účtu nebudou zasílány žádné emaily, majitel se nemůže účastnit žádných soutěží a nesbírá žádné bonusy. Dočasný účet má platnost pouze 24 hodin a po této době bude automaticky zablokován a smazány všechny zápisy, komentáře, požadavky atd.
Účet je zdarma, nelze však jeho platnost prodloužit ani vytvořit opakovaně, zvolte jej jen pro otestování.
Detailní informace najdete v sekci Typy účtů, přečtěte si také prohlášení o soukromí