netusers netusers
přihlásit

Základní informace o projektu Netusers.cz

NETUSERS je projekt, který byl od počátku orientován směrem k registrovaným návštěvníkům, a jak napovídá i název, uživatelům internetu, aby mohli využívat inspirativních slev a výhodných akcí, byli pravidelně informováni o soutěžích, různých novinkách, apod... Rádi bychom tak nabídli našim uživatelům prostředí, kde si mohou vybírat z aktualizovaných a vždy výhodných nabídek. Zároveň tak poskytujeme velmi účinný a přesto levný marketingový nástroj inzerentům z řad firem a institucí, abychom zajistili dostatečné množství akcí, které lze soustředit v tomto přehledném, specializovaném katalogu. V dnešní, poněkud nervózní době tak chceme neformálním a nenuceným způsobem doporučit výhodný nákup a na druhé straně napomoci firmám k uplatnění ve smyslu orientace na racionální jednání spotřebitele a v tomto směru poskytovat této široké komunitě motivující slevy a oblíbené podpůrné prostředky prodeje (2 za cenu jednoho, extra výrobek zdarma,...). Zápis do katalogu je navíc extrémně levný, není technicky náročný na kreativu (tvorba bannerů, atd...), takže není spojen s dalšími náklady, jak je to obvyklé u jiných forem propagace.
Zprostředkováváme partnerským firmám zákazníky a naopak zákazníkům, tedy členům Netusers.cz, výhodné nabídky. Na serveru Netusers.cz se nám díky filozofii projektu podařilo uspokojit obě skupiny.
Průzkumy říkají, že speciální nabídky v ČR využívá celá třetina obyvatel. V Katalogu slev koupíte vždy výhodněji... Server netusers mimo jiné spravuje a pravidelně udržuje databáze i jiných interetových portálů a obchodů společnosti Martevax. V rámci standardních účtů lze pravidelně informovat o nabídkách e-mailem formou newsletteru.


Provozovatel serveru, Martevax s.r.o. IČ: 27728781, je řádně evidován v registru úřadu pro ochranu osobních údajů pod číslem 00031640.
Technická podpora: support[zavinac]netusers[tecka]cz, obchodní oddělení: martevax[zavinac]martevax[tecka]cz