netusers netusers
přihlásit

Zvolte prosím typ účtu, který si přejete vytvořit

Prémiový účet informace o typu účtu
Toto je plnohodnotný účet s přístupem ke všem funkcím, bez reklam a bez vyplňování osobních údajů. Mimo přihlašovacích údajů nejsou povinné žádné informace o uživateli. Prémiové funkcionality jsou rozšířené, komfortnější a je umožněn přístup i k prémiovému serveru.
Výhodou je nízký členský poplatek, měsíčně jen v řádu desetikorun. Můžete si přečíst popis některých hlavních funkcí na Titulky.com.
Základní účet informace o typu účtu
Základní standardní účet zvolte, jestliže nebudete využívat účet často nebo vám stačí základní omezené funkce a nebo chcete soutěžit a nevadí vám dostávat reklamní sdělení e-mailem. Můžete se účastnit soutěží a reklamních akcí našich partnerů. Funkčnost vaší emailové schránky bude ověřena a účet aktivován ihned a zdarma na neomezenou dobu po emailovém ověření.
Dočasný účet informace o typu účtu
Tento 24 hodinový účet a jen jednou, je určen pro uživatele, kteří potřebují provést jednorázovou akci na webu, kde je vyžadována registrace. Na tento druh účtu nebudou zasílány žádné emaily, majitel se nemůže účastnit žádných soutěží a nesbírá žádné bonusy. Dočasný účet má platnost pouze 24 hodin a po této době bude automaticky zablokován a smazány všechny zápisy, komentáře, požadavky atd.
Účet je zdarma, nelze však jeho platnost prodloužit ani vytvořit opakovaně, zvolte jej jen pro otestování.
Detailní informace najdete v sekci Typy účtů, přečtěte si také prohlášení o soukromí